Publicerad: onsdag, 21 juli, 2021 - 11:32Uppdaterad: onsdag, 21 juli, 2021 - 11:33
Auktion på Bastö lockade många
Under onsdagen hölls det auktion ute på Bastö på norra Åland.
Klockan 10 började visningen och själva auktionen klockan 11. Vår reporter Dan Sjöblom befann sig på plats med Lars Tapper och Maj-Lis Öhman-Tapper som är den som auktionerar ut sina ägodelar.