Publicerad: onsdag, 2 maj, 2018 - 11:28Uppdaterad: onsdag, 2 maj, 2018 - 17:29
Polisen auktionerade ut cyklar
Traditionsenligt på Valborg höll polisen sin årliga cykelauktion där cirka ett 50-tal cyklar skulle auktioneras ut till ungefär lika många hugade spekulanter. Auktionen ägde rum i polisens eget garage där överkonstapel Eva Fellman agerade auktionsutropare.